news

Skálmöld – zawiesza działalność!

Ostatnia modyfikacja:

Islandzcy folk-metalowcy Skálmöld, ogłosili zawieszenie swojej działalności z końcem 2019 roku. W ciągu dziesięciu lat zespół wydał pięć albumów studyjnych i zagrał wiele koncertów na całym świecie. Ostani album “Sorgir” ukazał się w 2018 roku via Napalm Records. Możesz przeczytać pełne oświadczenie zespołu poniżej.
Oficjalne oświadczenie zespołu: „Skálmöld oficjalnie rozpoczyna przerwę w swojej działalności , rozpoczynając ją pod koniec 2019. Nie ma dramatu, jest to po prostu właściwe postępowanie w tej chwili. 10 lat ciężkiej pracy przyniosło swoje żniwo, inne projekty zostały wstrzymane, zarówno osobiste, jak i zawodowe, a teraz nadszedł czas, aby nadrobić zaległości.”
„Będziemy organizować ostatnią imprezę wokół przesilenia zimowego, dlatego zaznacz 21 grudnia w swoim kalendarzu, zarezerwuj loty do Reykjaviku na Islandii i świętuj z nami. To będzie spotkanie niepodobne do niczego innego. Dziękujemy za niesamowitą dekadę. Nasz mały hobbystyczny zespół wyrósł na wielkiego potwora i teraz ten potwór musi odpocząć. ”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *