news

Quo Vadis – zaskakująca zmiana w składzie zespołu!

Ostatnia modyfikacja:

Zaskakująca informacja obiegła metalowy światek. Wczoraj została ogłoszona informacja, że Mateusz “Matek” Lazar (43l.) opuszcza po 17 latach, szczeciński zespół Quo Vadis. Jego następcą został Przemysław Bachaj (28l.) Oto oświadczenie Mateusza:
“Po wielu latach spędzonych na scenie i poza nią z zespołem Quo Vadis a przede wszystkim z osobami jakie grają i grały przez ten czas, nadeszła chwila rozstania. Opuszczam Quo Vadis z nadzieją, że chłopaki w przyszłości jeszcze mocno dadzą o sobie znać w muzycznym świecie i tego im mocno życzę!!!\m/ Żeby nie było, jak część z Was wie, mieszkam od ponad 2 lat za granicą, więc jest dużo problemów logistycznych w pojawianiu się mojej osoby na próbach i koncertach a cała sprawa obgadana z Ojcem Dyrektorem Skaya. Wiem, kto będzie za mnie teraz robił rozpiździel na scenie i wiem, że nie będziecie zawiedzeni! Dzięki wszystkim za mega miło spędzony czas zarówno z zespołami jak i ze znajomymi z koncertów! Show must go on!”
Na oficjalnym profilu fb zespołu Quo Vadis umieszczono krótką treść:
“Nawiązując do posta MATKA…, BRACHU dzięki za te wszystkie lata dla mnie zawsze będziesz QUOVADISEM i pewnie nie raz się spotkamy i upodlimy… SHOW MUST GO ON… nowym gitarzystą QUO VADIS został Przemek Przemysław Bachaj… także do zobaczenia na koncertach !!!!!”
Przemysław Bachaj to mieszkający w Szczecinie gitarzysta, związany z zespołami Nex, Depravity, Mesmerized. Post zamieszczony przez Przemysława Bachaja na jego fb:
“No i oficjalnie zostałem przyjęty do Quo Vadis jako gitarzysta. Wielkie szacuny i podziękowania dla Mater Matek, nauczyłeś mnie wszystkiego czego umiem, a po ponad 10 latach aktywnego zapierdalania, tak się losy potoczyły że jestem Twoim następcą w zespole. Mam nadzieję że mimo dystansu jeszcze się spotkamy!! Tak, uczeń wszedł za pierwotnego mastera. Również dzięki Tomasz Skaya, Sajmon Riot, Ian Bemolator za support i kredyt zaufania. Zrobimy razem coś wielkiego! To definitywnie początek nowej ery zarówno zespołu jak i dla mnie, jak i koniec pewnego innego czasu, słusznie minionego. Plany? Przede wszystkim nowa płyta, prace są całkiem zaawansowane, trzeba jeszcze dorzucić swoje sto złotych do całości.”
Na zdjęciu Przemysław Bachaj / fot. fb Przemysław Bachaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *