news

Iced Earth – Jon Schaffer poszukiwany przez policję

Ostatnia modyfikacja:

We wtorek  fani Iced Earth dostrzegli znajomą twarz szturmującą budynek Kapitolu Stanów Zjednoczonych – gitarzystę Jona Schaffera. Chociaż nie jest w 100% potwierdzone, że Schaffer jest na tym na zdjęciu, jego ubranie pasuje do odzieży noszonej przy wcześniejszych okazjach i można zauważyć znajomy tatuaż na nadgarstku. Władze federalne szukają informacji na temat Schaffera, którego chcą oskarżyć o nielegalne działania. Na czacie na Facebooku na początku tego roku Schaffer powiedział: „Ludzie myślą, że nie mają żadnej władzy, ale mają ogromną moc – mam na myśli niewiarygodną moc” – dodał Schaffer. „System i siatka inwigilacji chcą sprawić, że poczujesz, że nie masz żadnej władzy, a oni egzekwują swoje rządy poprzez strach, zastraszanie i wojnę psychologiczną. To wszystko śmieci.”

„„Nie jestem lewicowy ani prawicowy. Jestem Amerykaninem – to mój kraj, tu mieszkam. Nie ufam swojemu rządowi. Staram się zrozumieć szerszy obraz obecnej sytuacji. Dużo czytałem i dużo się uczyłem. Jestem człowiekiem o swoich przekonaniach, kilka razy zmieniłem swoje stanowisko przez lata, ponieważ nauczyłem się tego – nie dlatego, że starałem się być poprawnym politycznie lub pokłonić się komuś.”

 Zeszłego lata nazwał COVID-19 „psychologiczną kampanią wojenną skierowaną bardziej na ludzi niż poważną pandemią”, dodając: „Myślę, że dzieje się tu o wiele więcej, niż na pierwszy rzut oka wydaje się. Lekarze i naukowcy są nieustannie cenzurowani i zakazani w YouTube. To niewiarygodne poziomy oszustw ”.