Video

At The Gates: Premiera ciężkiego, epickiego i mrocznego video

At The Gates zaprezentowali trzeci singiel/wideo z ich nadchodzącego albumu „The Nightmare Of Being”, który zostanie wydany 2 lipca nakładem Century Media Records. Teledysk do utworu „The Fall Into Time” wyreżyserował wieloletni współpracownik zespołu, Costina Chioreanu (Twilight13 Media).
Tomas Lindberg Redant skomentował singiel i teledysk do niego w następujący sposób: „Witam wszystkich! Jak można się domyślić, ten album jest naszym najbardziej ambitnym przedsięwzięciem, zawierającym wiele różnych orkiestracji, nowych aranżacji itp.
Utwór „The Fall into Time” jest jednym z centralnych elementów albumu. Jest wielki, trudny i epicki. Zawsze intrygowało nas komponowanie takich utworów, jak „Never where”, „Primal Breath”, „ The Night Eternal” i „Daggers Of Black Haze”. Jest ciężki, trudny i mroczny. Zawsze mówiłem, że fan At The Gates chce stawić czoła wyzwaniom i mam nadzieję, że wszyscy są tak ciekawi jak my, jeśli chodzi o odkrywanie nowych muzycznych obszarów. Ten kawałek, to jeden z tych momentów… Miłej zabawy!
”.