koncerty

Protector i Imperator na wspólnym koncercie w Warszawie

Ostatnia modyfikacja:

4 października 2019 w warszawskim klubie “Hydrozagadka” zagra legendarny Protector.
Zespół który w latach 80′ włączył do thrashu elementy death metalu i tym samym przyczynił się do zdefiniowania gatunku death/thrash powraca do nas po dokładnie 29 latach na jedyny koncert!
To właśnie oni, razem z Messiah i Massacrą pokazali światu co znaczy grać thrash brutalniej i ciężej, a przy tym wciąż szybko i agresywnie.
„Golem”, „Urm The Mad” i „A Shedding Of A Skin” to dzisiaj pozycje absolutnie kultowe; a dla każdego dzisiaj już wąsatego metalowca z brzuchem piwnym i gromadką dzieci u boku – haniebnym byłoby nie posiadać w swojej kolekcji wspomnianych płyt (albo kaset!).
Ciekawostką jest fakt, że Protector po raz ostatni wystąpił w Polsce na Metalmanii w 1990 roku, co tym bardziej podnosi rangę ich koncertu do wydarzenia unikatowego.
IMPERATOR gościem specjalnym koncertu!
Myśleliście, że powrót Protectora do Polski po 29 latach to wszystko, co przygotowaliśmy na ten wieczór?
Wraz z niemiecką legendą na scenie stanie zespół, który położył podwaliny ekstremalnego grania w naszym kraju – IMPERATOR.
Teraz, po 25 latach, IMPERATOR niespodziewanie powstał z popiołów; a Bariel kompletując prawdopodobnie najmocniejszy skład w historii zespołu pokazał środkowy palec wszystkim sceptykom i niedawnymi koncertami u boku BEHEMOTH! udowodnił, że powrócić można jeszcze silniejszym.
Koncert na fb: https://www.facebook.com/events/2150810788581068/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *