news

Inicjatywa – #CzekamNieZwracam

Agencja koncertowa Winiary Bookings wystąpiła z ciekawą inicjatywą – #CzekamNieZwracam. Poniżej pełny tekst odezwy:
“Nasi drodzy,
Dotychczas w działalności naszej agencji było raczej tak, że to Wy prosiliście nas o ściągnięcie ulubionych artystów do Polski. Dziś, w obliczu ogromnego kryzysu gospodarczego, który dotyka m.in. naszą branżę musimy odwrócić role i zwrócić się z prośbą do Was. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że to nie jest moment, w którym priorytetem jest rozrywka, lecz w chwili, w której wszyscy powrócimy do normalności, wielu z Was będzie chciało z niej ponownie korzystać. Kiedy przyjdzie ten czas oraz gdy okoliczności pozwolą na wznowienie całego trybu, w którym pracujemy – agencje koncertowe, kluby, bileterie, firmy odpowiadające za sprzęt, firmy ochroniarskie, cateringowe i nie tylko, chciałyby być gotowe do powrotu i działania na najwyższych obrotach. Przede wszystkim chciałyby to wszystko przetrwać.
Jednak, aby tak się stało, potrzebujemy Waszego wsparcia i zmiany sposobu postrzegania tego co Ty możesz zrobić dla swojej gospodarki już dziś, aby pomóc firmom w tym nadzwyczajnie ciężkim okresie.
Możesz już wesprzeć swoją ulubioną restaurację, zamawiając jedzenie do domu, możesz wesprzeć lokalny sklepik osiedlowy, idąc tam na zakupy i unikając dużego skupiska ludzi, ale możesz też coś zrobić dla całej branży kulturalno-rozrywkowej.
Wielu z Was uczęszcza na kilka koncertów miesięcznie, a przecież to w grupie tkwi siła. Dlatego apelujemy do Was o nie zwracanie masowo biletów na wszystkie imprezy, na które planowaliście się wybierać #CzekamNieZwracam
Jeżeli możecie sobie na to pozwolić to poczekajcie na nowe daty, a jeśli nawet zmieniony termin Wam nie odpowiada to postarajcie się dokonać tego zwrotu w późniejszym czasie, aby wszystkim organizatorom koncertów udzielić swego rodzaju „pożyczki tymczasowej”.
My jako agencja, w obecnej chwili, nie mamy możliwości sprzedaży jakichkolwiek artykułów czy usług, poza sprzedażą biletów na koncerty, dlatego jedyną formą wsparcia dla nas i naszych kolegów z branży jesteście Wy. Czas się na chwilę zatrzymał, jednak przyszłe wydarzenia są wciąż w sprzedaży. Pamiętajcie proszę o tym, czekając na ustabilizowanie się sytuacji i nadchodzące koncerty. Obiecujemy, że z naszej strony zrobimy wszystko, aby program jesienny, który dla Was przygotowujemy był z jeszcze większym przytupem niż zawsze, bo tylko tak możemy Wam podziękować za okazane wsparcie. Tymczasem, kiedy życie w miastach znacznie spowolniło, spędźcie ten czas w domach z bliskimi i dbajcie o siebie nawzajem, a wkrótce widzimy się pod sceną ze zdwojoną siłą!
Team Winiary Bookings

CzekamNieZwracam “

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *